Rezerwacja telefoniczna
62 764 55 99

MSC Cruises uruchamia MSC MasterChef At Sea

Linia MSC Cruises ogłosiła dzisiaj wprowadzenie nowej formy rozrywki MSC MasterChef At Sea, która obejmie całą flotę od lata 2017. Współpracując z takimi partnerami jak MasterChef czy Grupą Endemol Shine, linia wprowadza innowacyjny projekt, polegający na konkursie gotowania przez gości na pokładach statków. Goście będą mieli okazję pokazać swój kulinarny talent i spróbować swoich sił w tworzeniu i przygotowywaniu potraw.

Gianni Onorato, Prezes MSC Cruises, powiedział: "Jedną z kluczowych cech wyróżniających wakacje w MSC Cruises jest szeroka gama programów rozrywkowych dostępnych w ciągu dnia i nocy, aby zaspokoić potrzeby Gości w każdym wieku."

MasterChef At Sea
MasterChef At Sea

MSC MasterChef At Sea to odzwierciedlenie znanego programu kulinarnego MasterChef. Dla przypomnienia: MasterChef – jest to program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów, spośród amatorów kuchni. Po raz pierwszy show został wyemitowany w 1990. Od tamtej pory program nadano w 35 krajach na świecie.

Frances Adams, Dyrektor ds. Marki Grupy Endemol Shine powiedziała: "Jesteśmy zachwyceni współpracą z MSC Cruises, wprowadzając unikalne i autentyczne doświadczenie, zaczerpnięte z MasterChef."

Goście, którzy biorą udział w rejsie na jednym ze statków MSC Cruises, będą mogli zaprezentować swoje kulinarne umiejętności. Dania i potrawy zaprezentowane przez gości, zostaną ocenione na podstawie prezentacji, oryginalności i smaku przez szefa kuchni MSC Cruises. Każdy rejs wyłoni nowego zwycięzcę na pokładzie, który otrzyma nagrodę MasterChef.

Dzięki niezwykłemu stylowi i profesjonalnej obsłudze rejsy linii MSC cieszą się światową sławą, a wprowadzony nowy program rozrywki umili dodatkowo gościom wybrany rejs.