Rezerwacja telefoniczna
62 764 55 99

Azamara Club Cruises ogłasza budowę nowego statku: Azamara Pursuit

W Miami, 26 września 2017 - Azamara Club Cruises®, ekskluzywna linia crusingowa, należąca do Royal Caribbean Cruises Ltd., ogłosiła, że ​​zawarła umowę na zakup nowego statku. Będzie to siostrzana jednostka statków Azamara Journey i Azamara Quest i ma być dostarczona już w marcu 2018 r.

"Cieszymy się, że poszerzymy flotę o 50%, co pozwala nam odwiedzić jeszcze więcej rejonów świata", powiedział Larry Pimentel, prezes i dyrektor generalny Azamara Club Cruises®. "Nasi wierni goście i partnerzy oczekiwali naszego rozwoju od dłuższego czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy spełnić oczekiwania".

Nowy statek, Azamara Pursuit, jest porównywalny z wielkością do Azamara Journey i Azamara Quest. Jako takie umożliwi także wizyty w unikatowych portach, do których większe statki nie są w stanie dotrzeć. Dekoracje statku zostaną unowocześnione tak, aby pasowały do ​rozwoju marki. Będą nawiązywały do niedawno przeprowadzonych remontów na Azamara Journey i Azamara Quest, co pozwoli cieszyć się butikową atmosferą na pokładzie.

Szczegółowe informacje o trasach Azamara Pursuit będą dostępne w październiku.

Azamara Pursuit
Azamara Pursuit